Vždy s veselým duchem... ;D

HRDÍ SI PRDÍ V

27. března 2007 v 22:45 | POTUTka |  Naše FF, kresby atd...
Bacha, zdá se mi, že se tenhle díl nějak extra nepoved. Je divnej, nečte se to dobře. No jo, vynasnažim se psát líp.
No my s toho Rudolfa nemůžem xD. Jakmile se zvedne z trůnu, zjistim, že je o pár centimetrů menší než já. Má docela zavalitou postavu a plášť ke kotníkům ho eště opticky zmenšuje xD. Nemá skoro žádnej krk, zato klobouk s pérem posazenej vysoko na čele…myslí si asi, že se tim zvětší, ale není to pravda xD. Docela mi to dodává sebevědomí, že konečně nejsem nejmenší.
Přistoupí dva rytíři (dobře, oni to sou asi stráže, ale prostě to vždycky vpadá jako rytíř xD), stoupnou si vedle krále každý z jedné strany a odvedou ho někam pryč, zato nás navigujou rovnou ke stolu.
"No páni! Ještě že sme se dostali do doby Rudolfa, ten byl magií a alchymií doslova posedlej! Představ si jinýho…tomu by to bylo jedno a rovnou "ZABÍT!" a my…chcíp" šeptá mi Domka, protože síň je velká a hlasitá slova se rozléhaj široko daleko.
"Tady je to docela fajn! Ale doma je doma…" zarazim se. Možná že se do naší doby uš nigdy nedostanem.
Přemýšlení vyruší příchod Rudolfa.
"Tag co si dáte, milé dámy?" zeptá se nás, mezitím okolo stolu poskakují zástupy kuchařů a služek, kteří plní stůl mísami ovoce, masa a pečiva.
Chvíli nigdo nic neřiká.
"Tolik žrádla sem snad v životě neviděla!" nevydržim to a vyhrknu pár dementních slov, načež se Rudolf začne nekontrolovaně řehtat, otevře přitom i zející. Domka to vedle mě taky nevydrží a vyprskne.
"ÁÁÁÁ, potut!!!!" nesměje se mě, ale Rudolfovi, jakej má strašně nechut smích xD.
Netrvalo dlouho a zakousla sem se do jednoho kuřecího stehna, který mě vnadilo uš docela dlouho. Domka si mísy s jídlem prohlížela nejdřív dost nedůvěřivě, za chvíli mě ale následovala.
"Že by to vonělo nějak extra chutně…no, říct se nedá. Ale gdyš uvážíš, že tohle je jídlo pro krále…fuj! Jag asi musí smrdět jídlo pro obyčejnej lid?" vrtá Domce hlavou o čtvrt hodiny později. Sloužící pro nás speciálně připravily nejlepší pokoj pro hosty s krásným výhledem na les. Venku je sluníčko, příjemně letně…nemůžu si ani zvyknout na tak rychlou změnu počasí. Les se táhne až někam vysoko do kopce, na úpatí jsou potom vidět tyčící se skály. Krásnej pohled!!!
"To musí bejt smrad nepředstavitelnej!!!" odpovim Domce. Abych řekla pravdu, trochu sem jí odbyla, protože právě z lesa vyšel nějakej kluk v černym kabátě.
"jag to jenom můžou jíst?"
"hele, voni sou i tady gotici?"
"Ty mě neposloucháš!!!" rozhořčí se na mě Domka. Potom se ale přivalí za mnou k oknu a obě ho pozorujem. Jde směrem k hradu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrejs Andrejs | 28. března 2007 v 18:33 | Reagovat

CCCCC...V TOM NEJLEPŠÍM...KONEC...REKLAMO...*:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...už teď mám hlad...před chvilkou jsem jedla...*:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama