Vždy s veselým duchem... ;D

HRDÍ SI PRDÍ II

27. března 2007 v 22:43 | POTUTka
Tady máte dalšího díla xD. Kdyš se na to dívam s odstupem času, je to vážně docela ftipný xD
A najednou fšechno povolí. Můžu se hýbat, cítim se zase jako dřív. Ale oči držim pevně zavřený. Bojim se je otevřít, tušim, že ať uvidim cokoliv, nebude to dobrý.
"Moje nohy!!!" ozve se vedle mě a já se konečně odhodlam vzhlídnout. První co upoutá mojí pozornost je Domka, která šťastně objímá svoje boty Sbíječky.
Potom se ale rozhlídnu.
"Sakra co to je?" vyrazim ze sebe překvapeně a nechápavě zároveň. Stojíme na nějakým náměstí, okolo lidi. Mají na sobě oblečení jako z historického filmu a zírají na nás dost překvapeně.
Pár odvážlivců - hlavně malých dětí udělalo kolem nás těsný kolečko, tagže sme doslova uvězněný. Pozorujou nás s otevřenym zejícím. Asi jako my je.
"Kam sme se to dostaly?" zašeptá vedle mě Domka.
Já nejsem schopná odpovědět, jenom sleduju opovržlivě ty špinavý lidi jsou od bahna, oblečení roztrhaný, smrad se line široko daleko…prostě hnus.
"Co se to tu děje?" ozve se za náma, tag se otočíme. Nějakej chlápek vypadající jako rytíř se prodírá lidem k nám.
"Co jste zač?" hrubě se nás zeptá, ani nečeká na odpověď a chytne mě za triko Cradlů - stejně tag i Domku - a vede nás davem dopředu.
Vypadá to tu jako v dost špatnym snu, procházíme pod mostem (ten chlap nám stačil nasadit pouta) na další kamenný náměstí. Uprostřed se tyčí velká šibenice, z který mě úplně mrazí. Podívam se vedle na kamarádku, ale ta očividně nic nevnímá. Asi je omámená smradem, kterej se line zpod brnění…chudák, je celá zelená.
Před námi se tyčí giga hrad, do kterého právě míříme. Pomalu mi začíná docházet, že asi nejsme na natáčení filmu, ale vypadá to - i gdyš to zní zajímavě - že sme se octli v minulosti.
Stoupáme po dlouhých točitých schodech.
"Au!!! Nemůžeš dávat pozor??" naštvu se, když se rytíř za mnou snad popátý surově přerazí o mojí botu Sbíječku. Já to teda moc necítím, ale docela mi to už leze na nervy.
"dávat pozor?" ozve se zpod helmy a ihned ucítíme to, co vám nikdy v životě nikomu cítit nepřeju - jeho zející otvor!!!
A sakra, málem omdlim, zije mu asi jako z pusy námořníka, kterej si 100 let nečistil zuby…možná ještě hůř (moc to neumím porovnat - nikdy sem takovýho námořníka neviděla, natož abych cítila ten otvor!!! =D)
Tolik si přeju, aby si před svojí durovou udělal filtr, ale toho se asi nedočkam =/.
Vpadá to, že mým slovům nerozuměl. Ani se nenamáhám mu cokoliv říct, protože by se ve většině případů mohlo třeba stát, že by odpověděl!!! Škoda!
Tak pokračujme dál po dlouhý chodbě bez oken. Není skoro vidět na cestu, jenom chabý osvětlení v podobě svícnů rozmístěných na zdech nám trochu svítí na cestu.
A o vzduchu tady radši ani nemluvím. Představte si sklep, kde se nikdy v životě nevětralo a ztrojnásobte to.
Najednou se před námi rozprostře široká místnost. Je tu lidí jako v mraveništi. Vesměs sedí téměř na hromadě okolo dlouhého dřevěného stolu.
Zbytek těch smrdutých se rozvaluje různě po zemi, pod stolem i u krbu. Zajímavá podívaná.
Hned se k nám přiřítí jede malej smrdut a nabízí cosi - neforemnou, špinavou hroudu. Ukáže na nás pár zbývajících hnědých zoubků v "zářivym" úsměvu (skoro se dá přirovnat k Madonně).
"Uhni pacholku" bez ohledů se na něj vrhne rytíř a předžvejkanou krmi mu vyrazí z chabých ručiček. Je sice dost nechut, ale na ten jeho smutnej pohled snad do konce života nezapomenu.
Rytíř sebou trhne dopředu a popožene nás dál, směrem ke stolu. Chvíli se prodíráme tou chamradí, ale po pár metrech se náš věznitel konečně zastaví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrejs Andrejs | 28. března 2007 v 18:11 | Reagovat

TÉDA...TYS TO PSALA O MÉM SPOLUŽÁKOVI...říkáme mu...KOTEL...bo mu děsně smrdí z pusy...i SMRT...BY PŘED NÍM  UTÍKALA...*:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...DOST VTIPNÝ...*:)

2 POTUTka POTUTka | E-mail | Web | 28. března 2007 v 21:11 | Reagovat

HAHA!!! SMRT!! TO JE DOBRÝ! MY ZASE VE TXÍD MÁME JEDNOHO KLUKA A ODE ME DOSTAL PREZDÍVKU MASTNOVLAS...ASI US VÍS KnLI CEMU xDDDD

3 Andrejs Andrejs | 30. března 2007 v 20:26 | Reagovat

Tak to by mohli dát dohromady...SUPER DVOJKA!!!*:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama