Vždy s veselým duchem... ;D

Agentky 006 V

11. ledna 2007 v 17:27 | Purplefay |  Naše FF
AGENTKY 006: VALO KOŘISTÍ
Celé tři dny Kety nabírala ztracenou sílu. Agentky ji obskakovaly, jestli má co pít a jestli má co papat a jestli ji není příliš horko či zima...
POTUTka si na své zranění téměř nevzpoměla. Pentagram ji ale na břiše zůstal. Dívala se v koupelně na sebe do zrcadla. Ve dveřích stála Spar a pobaveně si ji prohlížela:" To nic POTUT. Ten Valo tam má prý nějaký Heartagram. No tak ty tam máš zas Pentagram, nó..!" POTUTka vzala houbu a hodila ji po Spar. Ta uhla, ale zrovna vkročil Päeniseen a dostal přímý zásach nacucanou houbou do obličeje. "Tak ti kiitos za umytí brejlí!" sundával si je z obličeje a utíral je do trička. "Ty čéče ukaž se..?" obrátila si jeho obličej Spar k sobě. "Dyť ty máš docela pěkný oči! Chtělo by to kontaktní čočky, a né takový popelníky!" řekla příteli. "Já sem celej pěknej! To ty bys potřeboval brejle, aby sis toho všimla!" urazil se. POTUTce zaškubaly koutky, protáhla se mezi nima a seskákala po schodech do obýváku.
Agentky se právě chystaly do akce. Připravovaly si výzbroj a pustily si k tomu telku.
V televizi běžely zrovna zprávy (finsky xD): " Poslední týden je v našem hlavním městě pořádně horko, i když teplota v noci klesá k pěti stupňům celsia. Z Helsinské ZOO byl ukraden lev, který sem byl dovežen teprve před měsícem. Pachatelé měli v plánu zřejmě větší akci. Odnesli si totiž z blízké banky tři miliony. Při dopadení se ke krádeži přiznali, ale únos dravé šelmy zapírají s tím, že v tom má prý prsty tajemná šestice žen..."
Agentky se po sobě nervózně dívaly. Moderátor pokračoval:" ....v Helsinském muzeu Severského umění byli brutálně zavražděni tři muži. Čtvrtý zemřel při převozu do nemocnice. Poslední z jmenovaných měl obličej znetvořený od nějaké neznámé chemické látky. Při převozu stačil několikrát vyslovit slova: 'Anděl...nebo Ďábel...ony se mstily...'"
Agentky byly čím dál znepokojenější. FLY si vztekle utáhla opasek. "Tajný!...Tajný!..Pch! My sme tak tajný, že si pro toho Valleho můžem skočit rovnou na pódium!" a zastrčila si vztekle sprej do pouzdra za opaskem.
Ale z televize se ozvalo:" Moment! Mám příkaz z režie...." moderátor chvíli četl lístek, který mu podala asistentka"Máme tu čerstvou zprávu. Lev byl chycen dnes v ranních hodinách. Napadl nějakého muže, který si spěchal koupit toaletní papír. Muž s toaletním papírem vylezl na strom a snažil se dovolat pomoci mobilním telefonem...máme tu hned několik záběrů od Japonských turistů, kteří v té době natáčeli Helsinské památky z autobusu. Můžu tedy poprosit režii?" podíval se přes brýle moderátor někam ze kameru. V televizi se míhali rychle záběry. Nejprve to bylo rozmazané, jak byl ten Japonec ve stresu cože to ulovil za záběr, ale pak se uklidnil a zaostřil. Bylo slyšet do záběrů zmatené japonské kuňkání, ale i přesto byl slyšet muž, který v černém kabátě a s černým kulichem na hlavě úpěnlivě řval:" I´m Ville Valo..! HELP ME! HEEELP MEEE!PERKELE....ááááá, perkele!" lev po něm máchal tlapou, ale dotyčný seděl (spíš byl obtočený okolo tenké větévky jako had) dost vysoko, takže šelma nedosáhla. Trhal po kouskách toaleťák a házel je na šelmu. Lva to ale popouzelo k dalšímu a dalšímu útoku. Agentky zkoprněly! "Ty voe, to je Valo!" vykulila oči Andy. Všechny se nalepily na obrazovku. Moderátor vstoupil řečí do záběrů. "Ale vážení, to je přeci náš Helsinský král hudby! Ville Valo ze skupiny HIM!" další záběry už byli opět chaotické. Odchyt lva, pod Villem se zlomila větev a spadl ze stromu na zem. Zařval ještě víc než ten lev. Následně přijela záchranka. V tom chaosu vše popletli a naložili Valeho na nosítkách do Odchytového vozu a spícího lva do sanitky. Ale když naně Valo zařval, tak vše rychle otočili. Auta se rozjeli dvěma směry a v dalším záběru byl akorát obličej Japonce, který do své kamery nadšeně říkal:" Ťo ja, ťo ja zažil. Ťo ja Mikišiko Kurosawa, hai, hai, hihihiiii!"
Agentky si nechystaly výzbroj. Agentky totiž ležely v křeči na koberci. Z kuchyňských dveří naně houknul Päeniseen:" Sem zvědav, co vymyslíte teď, když vám tu černou vránu odvezli do špitálu...ale chlámete se úžasně...jen co je pravda!". Agentky se neválely v křeči na zemi. Agentky se na sebe jen vyjukaně zadívaly. "Brd!" vyrazila ze sebe POTUT do hrobového ticha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama